Hakkımızda

OLEY Dezenfektan Makina Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti.

OLEY Ozon Sistemleri 2020 yılında Aksaray’da faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız Aksaray Organize Sanayinde bulunan 2000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde, kendine özel yazılım programları, dijital kontrol sistemleri ve ERP ile desteklenen otomasyon sistemiyle üretim süreçlerini on-line olarak, kullanıcıdan bağımsız olarak takip etmektedir.

OLEY Ozon Sistemleri, endüstriyel ozon jeneratörü üretiminde kompresörlü ve kompresörüz olarak 1 gr/saat ile 30.000 gr/saat ( 30 kg /saat ) arasında olan ürün yelpazesini, 200 mg/saat ile 8.000 mg/saat aralığında portatif ürünler ile zenginleştirmektedir. OLEY markalı ozon jeneratörleri CE belgeli olarak ve düşük ve yüksek sıcaklıklarda dahi aynı kapasitede ozon üretimi yapacak şekilde tasarlamıştır.

Üretim ve hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutan OLEY bu alandaki başarısını ISO 9001 Kalite belgesi, LVD, EMC, TUV ve CE Kalite Belgesi ile belgelendirmiştir. İnsan Sağlığına uygun olduğuna dair Üniversite Raporunu da almıştır.

Ozon gazı uygulamaları ile Türkiye’de 30 farklı sektöre ürün – tasarım ve  projelendirme hizmeti veren firmamız, 2020 yılında ihracat yapılan ülke sayısını 85 ülkeye taşımış, verdiği profesyonel ürün ve hizmetlerle pek çok sektörün öncü ve lider firmalarını referans listesine eklemeyi başarmıştır.

Türkiye’de referans sayısını 1000’in üzerine çıkaran firmamız pek çok sektörde ozon gazı uygulamaları gerçekleştirmektedir. İçme suyu dezenfeksiyonundan endüstriyel bacalarda koku giderimine, tuvalet dezenfeksiyonundan denim ağartmaya, kozmetikten sağlığa, gıda tesislerinde ortam dezenfeksiyonundan atık su arıtmaya kadar pek çok farklı sektörde ozon sistemi projelendirmeleri ile hizmet vermekteyiz. Aktif olduğu her sektörün lider ve öncü firmalarını referanslarına ekleyebilmiş olmanın, bu firmaları ozon gazı uygulamaları ile tanıştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2020 yılında EUOTA’ya ( European Ozone Trade Association ) üyeliği kabul edilen ozon jeneratörü üreticisi olan firmamız, sektör hakkındaki bilgi ve birikimi ile uluslararası alandaki faaliyetlerine hız vermiştir. Bu başarı ile yetinmeyen OLEY aynı yılın sonunda ülkemizde IOA’ya ( International Ozone Association ) üyeliği de kabul edilmiştir. Bu seviyeye gelmemize yardımcı olan tüm iş ortaklarımıza ve ekibimize teşekkür ederiz.

Vizyon

Yenilikçi yerli üretimi ile sürdürülebilir büyüme sağlayarak, Türkiye’de tartışmasız liderliğini koruyarak , dünyada ozon sistemlerine ihtiyaç duyulan her sektörde öncü firma olmak.

Misyon

Çalışan memnuniyetini, müşteri memnuniyeti kadar önemseyerek, sağlık-emniyet ve çevre kurallarına  duyarlılığımızı sürdürerek, yerli üretim ürünlerimizi ve projelendirme hizmetlerimizi yurt içi ve yurt dışında bulunan iş ortaklarımıza en kısa zamanda, en kaliteli şekilde ulaştırmak.

We promised to take care… and delivered

Testimonials Slider Feature

  • Medicus Healthcare Services provided great patient care as well as customer service for my child. Their caregivers really cared about my child's well-being and displayed it on a daily basis.
    Mary Rose Treated for 2 weeks
  • We focus on using the latest web standards and practices regarding UX guidelines and WordPress theme development and strongly encourage our customers to follow us on this.
    Lilian Jones Visitor
  • Our team strives to achieve excellence in every aspect of the production process, from the preliminary hand-drawn sketches to the aftersales support.
    Lemon Trevor X Patient